Kurumsal | Sahil Nakliyat ve Taşımacılık

SHL SAHİL LOJİSTİK

Geniş araç filosu ile İstanbul’dan Karadeniz’in tüm şehirlerine ambar işletmeciliği yapan SHL SAHİL nakliyat 21 yıllık geçmişin verdiği tecrübe ve birikimini müşterilerin memnuniyetini sağlamak için teknolojik yatırımlarla sektörde liderlik için yarışıyor.

Neden SHL SAHİL ?

Firmamız koşulşuz şartsız müşteri memnuniyetini ilke edinmiştir. Zorlu kış şartlarında bile ürün teslimatının gecikmelerini minimum seviyede tutarak gönderilerinizi belirtilen süre içerisinde teslim ederek ve gücünü kanıtlayarak müşterilere hak ettiği standartlarda lojistik hizmeti sunmaktadır.

Müşteri Memnuniyeti
Zamanında Teslimat

Araç Filosu

SHL SAHİL her geçen gün bünyesine yeni araçlar ekleyerek filosunu arttırmaktadır

Araçlar hem zorlu kış şartlarında hem Karadeniz’in keskin virajlı yollarında emniyetli sürüş özellikleri ile taşınan ürünlere minimun düzeyde sarsıntı ile koli ve paketleriniz de deformasyon vermemektedir.

Teknoloji

Günümüz teknolojisini yakından takip eden ve bu teknolojileri kendi sistemine dahil eden yenilikçi bir firmayız. Kargo takip otomasyonu ile gönderilerinizi takip edebilir konumu veya teslimatı hakkında bilgi alabilirsiniz.

  • Otomasyon
  • Entegrasyon

Misyonumuz

Kolay anlaşılır, esnek, hızlı ve ekonomik çözümlerle tüm gönderi ihtiyaçlarınıza cevap vermek üzere yanınızdayız. Yalnızca müşterilerimizin yanında olmakla yetinmiyor, teslimatlarınızı gerçek ihtiyaçlarınıza göre özelleştirerek gerçekleştirmek için çaba gösteriyoruz.

Misyonumuz, yalnızca gönderi ihtiyaçlarınızı kolaylaştırarak karşılamak değil; gönderilerinizle beraber Türkiye ve dünyanın dört bir yanına ulaşan değerlerinizi taşımak.

Vizyonumuz

İnsana ve doğaya değer veren, müşteri, kullanıcı ve çözüm ortağı dostu olan iş modelimiz ile lojistik alanındaki her türde ihtiyacı daha erişilebilir, daha ekonomik ve daha gelecekçi bir vizyonla ele alıyoruz.

Şirket Politikamız

SHL SAHİL İstanbul ve Karadeniz bölgesinde faaliyet gösteren iş ortakları, her türlü gönderilerde uzmanlaşan çalışanları, teknoloji ile güçlendirilen iş gücü ve artan filosu sayesinde lojistik ihtiyaçlar için benzersiz bir esneklikle yerinde çözümler sağlamayı hedefliyor.

Kurulduğu 1997 yılından günümüze her geçen gün daha iyiye dönüşmeye ve kurumsal çalışmalarıyla sektörü geleceğe taşımaya devam ediyor.